Moderní bydlení v souladu s přírodou

O projektu


V lokalitě Rohožník vyroste pouze 30 bytů s dispozicemi 1 + kk až 3 + kk s předzahrádkami, terasami a balkony. Noví majitelé budou mít k dispozici ke každému bytu minimálně jedno parkovací stání a sklep.

Třípodlažní projekt je projektován jako nízkoenergetický. Domy jsou zásobovány vlastní energií z fotovoltaických panelů umístěných na střeše každého z nich. Všechna parkovací místa budou připravena pro zřízení nabíječky elektromobilů. Vytápění budov je zajištěno tepelným čerpadlem, které v kombinaci s kvalitním zateplením, podlahovým topením a solárními panely významně sníží finanční náklady na vytápění a ohřev.

V oáze klidu i dosahu všech služeb

Lokalita


OBČANSKÁ VYBAVENOST

V docházkové vzdálenosti najdete vše, na co si jen vzpomenete.

DOSTUPNOST

Do práce pohodlně dojedete vlakem, autem nebo autobusem.

VOLNÝ ČAS

Jen kousek od domu na vás čeká Klánovický les, tenisové kurty, divadlo nebo wellness.

Újezd nad Lesy spojuje bydlení v klidné lokalitě s výhodami městského života. Jen pár kroků od vila domů máte vše, co potřebujete. V blízkém okolí najdete polikliniku s lékárnou, základní a mateřské školy, restaurace i kavárny. Pro nákup si můžete dojet do supermarketu nebo navštívit místní tradiční řeznictví a pekárnu.

Autobusem MHD se dostanete k nejbližší stanici metra Černý Most zhruba za 20 minut. Vlakem z Klánovic jste však do půl hodiny přímo v centru Prahy. V budoucnu pak Újezd čeká přímé napojení na Pražský okruh, dostupný do 3 min.

Přímo za rohem na vás čeká krásná příroda Klánovického lesa, jedné z největších přírodních rezervací Prahy. Odpočinout si ale můžete i jinak. Můžete vyrazit za kulturou do divadla, využít místní knihovnu nebo si zajít na masáž do wellness. Milovníci aktivního odpočinku mohou zajít na tenis, zahrát si fotbal nebo nasednout na kolo a projet některou z cyklostezek v okolí.

Napište nám


Zaujal vás některý z našich bytů?

Pošlete nám zprávu pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte. Rádi vám celý koncept představíme!


KLIENTSKÉ CENTRUM:

Villa domy Újezd s.r.o.
Revoluční 1044/23
110 00 Praha 1 - Staré Město

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle pravidel GDPR.